Hakkımızda

Yola çıktığımız ilk andan itibaren Perspektif Yapı olarak üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde yüksek kalite odaklı müşteri memnuniyetini kendimize esas ilke edindik. Benimsemiş olduğumuz bu ana politikanın sürdürülebilir olmasını sağlamakta olan; yenilikçi, güvenilir, uyumlu ve başarı hedefli prensiplerimiz doğrultusunda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bugüne kadar, rezidans-konut, ofis, otel, alışveriş merkezi, okul, kültür merkezi, yurt ve endüstriyel tesis yapılarını içeren bir portföyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren projelerde 2.000.000 m² inşaat alanın üzerinde anahtar teslim projeler tamamlanmıştır. Bu tecrübe ışığında, tasarım düşüncelerinin günümüz teknolojileri vasıtasıyla, sözleşme koşulları içerisinde,  ilgili kanunlara ve mesleki kurallara uygun şekilde süresinde inşa edilmektedir.

Gelinen süreçte, büyük ölçekli, marka değeri yüksek, kaliteli projelerde edinmiş olduğumuz birikim ve deneyim ile profesyonel ve proaktif yaklaşımımızı, Perspektif Konut grup firmamız ile Bağdat Caddesi ve çevresindeki butik projelere aktarıyor; Erenköy ve Fenerbahçe gibi İstanbul Anadolu yakasının prestijli ve nezih semtlerinde lüks konut projelerini yatırımcı olarak hayata geçiriyoruz.

Perspektif Otelcilik ile sektör içindeki faaliyet alanını Park Inn By Radisson otelimiz ile daha da genişleterek, yatırımcı yaklaşımımızın yanında gayrimenkul geliştirme vizyonumuzu da öne çıkarmıştır.